Rüştü Reçber

Zaterdagavond werd de Turkse voetballegende Rüştü Reçber opgenomen in het ziekenhuis. Later werd bevestigd dat hij besmet was met het coronavirus.

Işıl Reçber, de vrouw van de voormalige doelman van de nationale ploeg, postte op Instagram dat haar echtgenoot COVID-19 had opgelopen, de ziekte die veroorzaakt wordt door het virus. De familie is geschokt doordat de symptomen zo snel verergeren, schrijft ze.

 

View this post on Instagram

 

İyi geceler; Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin . Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli….#sengüçlüsünRR

A post shared by Isil Recber (@isilrecber) on

“Mijn dochter, mijn zoon en ik hebben allemaal negatief getest. Alleen mijn man testte positief.” Op dit moment wordt hij in een ziekenhuis in quarantaine behandeld.

Reçber (46) is een waar voetbalicoon in Turkije. Op het hoogtepunt van zijn carrière speelde hij bij Fenerbahçe en bij het nationale elftal.

De vijfvoudige bekerwinnaar speelde bij Antalyaspor, Fenerbahçe en Beşiktaş. In 2003 ruilde hij Fenerbahçe in voor Barcelona, maar een jaar later keerde hij terug naar de club uit Istanbul.

Reçber speelde 124 wedstrijden met de Turkse nationale ploeg. In 2002 behaalden ze de derde plaats in de FIFA-wereldbeker in Zuid-Korea en Japan. In 2012 stopte hij met voetballen.

Bron: Sabah

S.V.R.